| Etsy a întrebat:

Buna tuturor, ati vazut sa fie tampoane cu aplicator de plastic in magazinele Kaufland, Lidl sau DM? Am in zona magazine unde sunt doar OBuri.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauata la farmacie!

| M678 a răspuns:

Bună! le găsești în magazinele DM marca tampax; mie nu mi-au plăcut și mie o se pare o bătaie de cap plus că sunt scumpe și nu sunt de calitate; din tot ce am testat până acum eu îți recomand să îți iei tot din DM marca lor proprie, sunt ieftine, moi și comfortabile fii atentă doar să nu îți iei o cutie mare cum au mai nou acum pentru că dai mai mult pe ea decât o cutie normală și sunt și mai puține.