| Larisa_3441 a întrebat:

Buna tuturor!
Din greseala mi-am cumparat un fond de ten mult mai inchis decat tenul meu este de la clinique si nu este ieftin, ca as putea sa imi cumpar altul nu mai dau vreo 2 milioane pe altul.Si intrebarea mea este ce sa pun in el sa se mai deschida(Solutii naturale) sau ceva care sa mearga FUNDA!

3 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Asa am patit si eusad
eu acum il amestec cu unul mai deschis sau folosesc cate putin cu pensula pentru a crea umbre si structura trasaturile fetei ( nasul, pometii sau arcada).

| NicoleSova a răspuns:

Da am o metoda foarte buna pentru tine desigur. Aplica putin fond de ten pe mina si putina crema alba de fata, amesteca si vei vedea, daca nu e de ajuns deschis, mai adauga putina crema. Are efect. Bafta. pupici

| MirunaSunrise a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, pe langa crema alba care nu prea are efect, poti sa iti cumperi un alt fond de ten ieftin dar deschis si le poti amesteca, eu asa fac. alta solutie nu prea este