| zizibela a întrebat:

Buna tuturor, m-ar interesa daca stiti in Dr Tr Severin, cine penseaza bine, si daca imi puteti da numele salonului sau adresa sau nr de telefon al persoanei! Doamna la care ma pensez eu e mai mereu ocupata cu tratamente speciale de fata si nu prea are timp de mine si totusi nu as vrea sa ma duc la orice salon si sa imi stric sprancenele! Va multumesc frumos pentru ajutor!

1 răspuns:
| myreluca12 a răspuns:

Pai la stil...e cel mai bun salon din severin costa in jur de 10 lei.sunt din sverin asa ca nu-ti face griji cati zic la vrajeala.winking.e unu si langa dunarea...