| Alexandra_8160 a întrebat:

Buna tuturor. m-ati putea ajuta cu ceva? mi-am cumparat niste cizme cu blana pe exterior.si as vrea sa stiu daca le pot purta deja.
nu le pot lua cand ploua si nici cand e zapada deoarece se uda.:-s
nu stiu ce sa fac. le-as lua dar mi-e cumva pentru ca sunt cu blana si totusi suntem doar in octombrie.

5 răspunsuri:
| candydream a răspuns:

Octombrie dar cu ger de mijlocul iernii. Poarta'le, si eu am vazut multa lume cu astfel de cizme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poartale eu lea-s purta in locu tau caut si eu cizme dinalea si nu gasesc dar uh ca ai poartale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca poti sa le iei deja. Dar as avea si eu intrebare.de unde le-ai cumparat ca eu caut d mult si nu am gasit nicaieri.mc mult

| carolina_8072 a răspuns:

Da poartale sunt foarte frumoase, dar de unde le-ai luat ca de cand caut si eu si nu gasescsad

| lovepink_2463 a răspuns:

Poarta`le. am vazut multe fete cu cizme, orice model. chiar si eu port. daca nu le porti acum, cand le vei purta, la iarna cand te uzi la picioare?