| Madutza_2570 a întrebat:

Buna tuturor ma numesc madalina si am 19 ani.de cateva zile stau pe ganduri am nevoie de sfaturile voastreee vreau sa ma vopsesc un blond ff deschis, eu in prezent sunt un saten deschis cu f multe suvite blond deschis.as vrea sa stiu ce ar trebui sa fac sa imi iasa un blond deschis? sa ma decolorez mai intai si apoi sa-mi pun vopseaua?

Răspuns Câştigător
| LittleZu a răspuns:

Daca ai si saten in cap, obligatoriu trebuie sa te decolorezi, insa doar pe portiunile satene ca sa fie la fel cu suvitele pe care le ai acum. Daca parul tau nu o sa aiba o culoare uniforma, risti ca la sfarsit sa ai 3-4 nuante de blond.