| LittleLady a întrebat:

Nu stiu cum se face dar dimineata cand ma trezesc imi sta asa bine parul,iar dupa ce ma pieptan imi sta de parca as fi curentata(are un volum extraordinar).Si nici cand e pieptanat si mi-l prin nu-mi sta deloc bine, parca mi-as da cu apa pe el.
Ce pot face? Mor de ciuda.Mai bine nu m-as mai pieptana laughing

5 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Nu-l mai pieptana, da doar cu mana.

| Smileygirl23 a răspuns:

Sunt produse pentru par [seruri, creme, uleiuri] care au rolul de a netezi firul si ajuta la aranjare. Poti incerca unul din ele, precum si placa/ondulatorul pentru a avea un aspect ingrijit in fiecare zihappy

| EdwardAlex a răspuns:

Poi piaptana-l si dupa indreaptal cu placa ar fi cea mai usoara metoda thinking

| Mihaela_Ichim_1996 a răspuns:

Incearca sa il indrepti cu placa sau cumparati ceva care e folositor, nu mai folosi balsam cand te speli

| alexandruhuluta a răspuns:

Head shoulders