| adriana2991 a întrebat:

Pe 31 luna aceasta am cununia in Suceava si nu gasesc pe cineva care sa ma coafeze. Problema este ca 31 pica duminica si la salon toti mi-au zis ca nu lucreaza crying Stiti e cineva care m-ar putea ajuta? Multumesc

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ia toate saloanele la rand si este imposibil sa nu gasesti pe cineva care sa vrea sa castige un ban in plus, ca doar n-o sa-i ceri bon fiscal!
Ca nu ii fi tu prima care vrea sa sa coafeze duminica!
Uiteo lista cu nr.de telefon la care te poti interesa.
http://suceava.inoras.ro/locuri/saloane-de-infrumusetare/

| darrio2007 a răspuns:

Poti merge cu cateva zile inainte la un salon si vorbesti cu cineva de acolo care vrea sa te coafeze acasa in ziua aia.Contracost,bineanteles.