| EllaBlackEyes a întrebat:

Heeelp again! De data asta chiar nu stiu cine ma poate ajuta big grin. Deci problema suna cam asa: cum sunt terorizata de toate coafezele din lumea asta caut si eu un salon undeva in Cluj unde sa-ti ia din par exact cat ii arati, nu o palma cum fac ele. Caut un salon unde sa gasesc o persoana interesata de munca ei careia ii place ce face si care mi-ar putea da si sfaturi in ceea ce priveste parul meu, cu ce tunsori mi-ar sta bine etc. Oare cer prea mult? Daca stiti pe cineva...anuntati-ma si pe mine va rog big grin

Răspuns Câştigător
| DrunkenRat a răspuns:

Si eu am aceiasi problema. De aproximativ 4 ani n-am mai lasat pe nimeni sa-mi bage mana in par. Il tai eu ocazional. dar foarte putin doar firele despicate.