| Robert_Denis_1989 a întrebat:

Buna,tuturor! Se potriveste o camasa roz cu coate maro cu blugi si adidasi? Ma tot cert cu unu'ca el vrea asa dar mie nu mise pare ca merge cu adidasi o camasa eleganta.Nu ar fi mai bine cu niste pantofi?

1 răspuns:
| Captoresque a răspuns:

Cămașa roz cu coate maro este probabil unul dintre cele mai oribile articole vestimentare pe care am reușit să mi le imaginez vreodată.

O cămașă normală nu are? Una neagră sau albă? Orice dar nu culori feminine ca roz sau mov?

Și dacă poartă blugi trebuie să-și ia adidași. Bine, adidași decenți, care să pară puțin mai eleganți, totuși. Dacă nu are adidași mai eleganți, să-și ia pantofi deși se potrivește cam ca nuca-n perete. Ori te îmbraci elegant din cap până în picioare ori sport din cap până-n picioare, nu-ți pui trening și pantofi cu toc.