| simo80 a întrebat:

Buna,un mic sfat,va rog,am o nunta sambata,vreau sa imbrac o rochita verde cu bretalute pana la genunchi, si nu stiu cu ce sa le asortez? stiu ca negrul megre la orice dar nu vreau neaparat negru? si ca bijuterii? aurul cum vi se pare?

3 răspunsuri:
| GatitulMiresei a răspuns:

Rosul se imbina frumos cu verdele.

| Soricelll a răspuns:

Aurul merge intotdeauna la orice. Iti da un aer mai fin, mai delicat :) iar la papuci, acum se asorteaza orice cam la orice. Cel mai bine la papuci zic ca ar merge un beige, ori daca nu un caramel, nude. Oricum ca sa fii sigura si sa iti ofer mai mult ajutor : http://www.divahair.ro/moda/sfaturi_din_moda/ghidul_de_asortare_a_culorilor
Succes si distractie placuta!