| extazyboy a întrebat:

Buna un prieten si-a luat sprancenele cu bigul apoi cu unghiera, o sa ii creasca urat? Ce sa faca sa nu se vada ca ar fi ras? precizez ca si-a luat doar in mijloc deasupra nasului pls help!

4 răspunsuri:
| BlackAngell294 a răspuns:

O sa creasca tot la fel dar eu ai sugerez sa foloseasca o penseta.Bafta

| ali999 a răspuns:

Pai daca si.a luat sprancenele cu bigu o sa.i creasca foarte mult par o sa aiba o padure si cu unghera sa fim seriosi! putea sa se penseze maca un pic daca voia asa neaparat sa.si ia sprancenele sa zicem doamnee rolling on the floor

| Camelisa a răspuns:

Ah,mai bine ar folosi o penseta,de crescut o sa ii creasca nu are ce face,doar sa astepte, si eventual sa foloseasca ulei de ricin sa grabeasca cresterea lor, e posibil sa se vada si urat la inceput, dar asta este, omu din greseli invata.

| doarEu001 a răspuns:

Creste la loc repede.intr-o saptamana jumate-doua e ca nou.si ca sa nu se mai observe atat de rau ar putea ruga o fata sa il ajute sa mai estompeze un pic cu un machiaj de culoare inchisa.si sa cumpare de la farmacie ulei de racin.e cel mult 4 lei.seara aplica in zona respectiva si va creste mai repedewinking