| Anonimouse25163 a întrebat:

Vreau sa stiu daca imi iau mustata cu bigul de mai multe ori ce se intampla? Pana acum mi-am luat-o decat o data cu bigul mentionez ca sunt baiat si am 14 ani. Adica o sa se irite sau o sa creasca mai urat? Nu stiu... Astept parerile voastre.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va creste mai repede. Nu inseamna ca daca ai mustata esti si adult cu gandire matura. Te poti irita dar depinde si de cat de sensibila ai pielea.

| AnonimaaaaG a răspuns:

Daca nu ai mustata asa mare, eu zic sa folosesti crema depilatoare.
Cu bigu o sa creasca foarte repede si de iritat..nu stiu, depinde de organism.