| Yes a întrebat:

Unde as putea găsi îmbrăcăminte din lână merino 100% în magazine din Iași sau Constanța? Nu pe net. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Si daca vede ce? Intrebarea e foarte clara - vrea sa cumpere din Iasi sau Constanta, nu sa vada pe net. Presupunem ca stie ce e aia lina merinos daca intreaba. Si daca tot am revenit...
@Yes: Vezi ca la Decathlon au unele produse cu lina merinos. Te uiti pe site, vezi ce ai vrea, apoi te duci direct in magazin si stii ce sa probezi, fara sa mai pierzi timpul.

6 răspunsuri:
| danaieladaniela a răspuns:

Https://merino-shop.ro/ro/12-barbati
Uita-te pe site-ul acesta, poate te ajuta!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru danaieladaniela):

Foarte amuzant, a intrebat fix in orasele x si y si NU pe net, tu ii recomanzi un site.
@Yes: In Iasi imi povestea o cunostinta ca a gasit la un SH in Tatarasi. Peste drum de sala Oxygen, magazinul e fix deasupra salinei, la blocul ala nou de la bulevard/linia de tramvai. La ce preturi au produsele astea noi in Romania, fie gasesti prin sh-uri, fie iti iei de pe net din strainatate (Amazon.co.uk de exemplu).

| danaieladaniela a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ma refere-am sa vada pe site dar nu ca sa isi cumpere de acolo

| Yes explică (pentru GabiDumitrescu):

Mulțumesc mult! Am găsit pe site-ul decathlon câteva articole la preturi cat de cat ok, ceea ce m-a făcut sa fiu un pic sceptica. Cred ca de acolo am sa iau pana la urma. Mersi!

| Yes explică (pentru danaieladaniela):

Mulțumesc! happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Yes):

Decathlon au preturi cinstite. Ceilalti sunt toti niste hoti ordinari. Ia cu incredere.winking

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru danaieladaniela):

Si daca vede ce? Intrebarea e foarte clara - vrea sa cumpere din Iasi sau Constanta, nu sa vada pe net. Presupunem ca stie ce e aia lina merinos daca intreaba. Si daca tot am revenit...
@Yes: Vezi ca la Decathlon au unele produse cu lina merinos. Te uiti pe site, vezi ce ai vrea, apoi te duci direct in magazin si stii ce sa probezi, fara sa mai pierzi timpul.