| Clara120 a întrebat:

Unde pot gasi blugi colorati in Timisoara?

Răspuns Câştigător
| Scândură a răspuns:

Buna! Incearca in Iullius Mall, cum intri la intrarea principala primul magazin in dreapta, numit Stradivarius! Tocmai au adus niste jeansi colorati, sunt mai in spate in magazin, si costa undeva in jur de un milion, dar sunt de calitate. Mai ieftini cred ca gasesti la Terranova, tot in Mall.
Daca tot nu gasesti ceva ce te multumeste, poti incerca la restul magazinelor de jos, ai sanse mari sa gasesti ceva pe placul tau. Incearca la Pull&Bear, Bershka, New Yorker, Zaara etc.
Sper ca te-am ajutat!