| suGus_8787 a întrebat:

Vreau sa gasesc niste blugi colorati [ albastru ]. Si nu stiu unde as putea gasi in Bucuresti. Avetii idee? Si cat costa [ sigur ]. puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

în Mall. sunt 100 lei. happy

| Didi908 a răspuns:

Pai du-te in baneasa shopping city, la bershka, si gasesti acolo blugi colorati.sunt albastrii, galbeni, albi...ma rog, sunt mai multe culori.de acolo mi-am luat si eu.
sau iti poti lua si de la zara, tot din baneasa.
sper ca te-am ajutat! bafta la gasit pantaloni

| browneyes99 a răspuns:

Buna!
Eu una stiu sigur ca poti gasi blugi colorati(mov, albastru, rosu, verde, turcoaz) la Sir Militari.Acolo au cu siguranta.Iar pretul lor nu e unul batut in cuie.De obicei blugi acestia costa intre 70-100 de lei.Depinde si de model,adica stii ca de obicei blugi colorati sunt stramti pe picior, dar depinde de forma buzunarelor, de buzunare...
Mai poti gasi la Tako, eu am vazut blugi gri, negri si albi...Ma rog astea sunt non culori dar...laughing.Iar astia costau cam 40-50 de lei fiindca erau la reducere.
P.S. Asteapta pana la inceperea scolilor, fiindca atunci sunt super reduceriwinking
Sper ca te-am ajutat! Funda? Plss!

| lilboutique a răspuns:

Am vazut in Stradivarius (Afi Palace) blugi colorati asa cum vrei tu, dar nu stiu cat costasad Si am mai vazut in Glow, la Piata Romana.

| Deealovestpu a răspuns:

In Stradivarius in mall baneasa! happy am fost chiar ieri si m-am inoitbatting eyelashes big grin. Sunt 90 de lei, super draguti si calitativi!

| Manuela_9985 a răspuns:

Miniprix,Baneasa :* Acolo vei gasi pe toate culorile. si nu costa decat pana in 50 de lei:* Sper ca te-am ajutatbig grin

| pynnk a răspuns:

Mall.sir

| KiDdUtZa a răspuns:

Eu mi-am luat mia multe perechi din Afi Palace Cotroceni de la Berska si de la Pull and Bear.Au multe modele din care poti alege.Sunt 100 lei perechea.