| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Urgent. Ce pot sa notez intr-o agenda?

Răspuns Câştigător
| pinkflower a răspuns:

Scrie in primul rand numere de telofon.ca asta ii mai important.

Atunci poti sa mai scrii lucruri pe care leai facut sau ma rog.si ca sa nu le uiti le scrii acolo ca de exemplu punctajul la olimpiade.

Lucruri pe care trebuie sa le faci neaparat sau nu musai ca de exemplu sa mergi la dentist (dar asta scrii doar daca iti vizitezi des agenda)

Seriale Tv -ca sa te uiti de exemplu la un film care vrei sa il vezi si il scrii ca sa nu il uiti.

Cand dai o petrecere poti scrie acolo invitatii, cati bani trebuie sa dati, ce mancare duci etc.

Id-uri de mess.

Lucruri pe care nu le tii minte de exemplu "dezoxiribonucleic"

O lista de cumparaturi.

Cam astea le poti scrie intr-o agenda, altceva nu cred ca mai sunt.

4 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Hello!
Numerele de telefon ale persoanelor dragi,adrese noi de email,diferite notite personale ale tale(daca trebuie sa pleci undeva, o intalnire, o sedinta).Sau ai putea sa o faci stil jurnal.Depinde.Succes!

| Ralucca a răspuns:

Potxzi sa notezi ce vrei straight face... Numere de telefon. intamplari ciudate... poti sa si desenezi in el. absolut orice vreiwinking

| AndreiK_2212 a răspuns:

Wow...ti-ai luat agenda si nu sti ce sa notezi in ea? laughing) Esti patetica. Ai putea incepe cu numere de telefon, adrese, programari, program saptamanal/lunar/anual.

| mixing101 a răspuns:

1.Sa-ti notezi diferite notite(cumparaturi,,, etc etc)
2.Sa o faci ca un jurnal...