| Rockfary a întrebat:

Urmează să merg la balul bobocilor vineri, însă nu ştiu cum să mă îmbrac, având în vedere ca e frig afară. M-am gândit să îmi iau o rochiţă cu dress, însa chiar nu ştiu. Voi ce ziceţi? big grin

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Banuiesc ca ai un palton sau o geaca groasa si nu mergi pe jos pana acolo, asa ca nu conteaza ce iti iei sub. Rochie cu dress si botine sau pantofi e ok. Nu uita de fular, manusi, eventual si un jerseu sub palton.

1 răspuns: