| dulkikroxy a întrebat:

Hei. Urmeaza balul bobocilor si nu vreau sa ma imbrac in rochita... as fii vrut sa ma imbrac in niste blugi stramti cu o camasa si pantofi cu toc... ce ziceti ar merge la bal?

Răspuns Câştigător
| KiuubyNaru a răspuns:

Oh...
Foarte multe persoane pun accent modul in care ALTII vor sa ne imbracam.
De exemplu: Nu pot purta acea pereche de pantofi, deoarece un anumit grup de fete ar spune ca sunt demodati sau culoarea este nu mai stiu eu cum.
Nu ma contrazice, stim toate ca acesta este adevarul happy

Legat de ceea ce ai scris tu, eu iti spun ca te imbrati cum doresti, in ceva in care sa te simti bine. La urma urmei, sunt de acord cu tine. Nici eu nu as vrea sa ma imbrac in rochie, intotdeauna am crezut ca aceasta combinatie de blugi stramti, cu camasa si pantofi cu toc este perfecta!
Te incurajez sa incerci. Dar s-ar putea ca gurile rele sa nu lase asta sa scape si sa comenteze pe la spatele tau: "Ia, uite! A venit imbracata asa si nu are rochie..." Blah, blah.
Daca nu vrei rochie, nu purta!
Orice ai alege, eu iti doresc distractie placuta! big hug

Nu vreau funda, sper doar sa te fi putut ajuta. :*
Numai bine!

3 răspunsuri:
| Nobody35 a răspuns:

Sigur!

Camasa trebuie sa fie mai eleganta, iar tinuta, daca este accesorizata corespunzator, va arata bestial! :*

| Vladasuper a răspuns:

Eu consider ca nu prea ar merge deoarece la bal mai mult se duce in ceva mai elegant si mai frumos! Nu stiu asta e parerea mea

| Anonimaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Genul care vrei sa il abordezi e pe placul meu