| Andreea20000 a întrebat:

Buna!

V-ati cumparat deja imbracaminte pentru inceput de scoala? Mai exact ce? FUNDITA!

9 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Buna andreea nu crezi ca dai dovada de znobizm cu hainele care le.ai purtat toamna trecuta ce faci. Ai nevoie de haine special pentru scola.NU ti se pare ca asta e un site pubilc de fapt pedntru ce ai pus intrebarea poate unii nu isi permit. Daca eu iti spun ca mi.am luat geanta de la gucci tu dai funga in magazin sa ti.o cumperi. Eu nu mi.am luat si nu imi voi lua pentru scola decat un caiet si un pix restul cand am nevoie nu am sa-mi pun parintii sa cheltuie milioane pe haine si rechizite nu stiu de care pentru ca eu incep scoala.Crezi ca daca cheltui nu stiu ce sume astronomice o sa inveti mai bine iti spun eu NU.Gandeste.te ca alti copiii nu au ce manca daramite sa.si cumpere haine special pentru scoala si ne mai miram de ce se promoveaza binca draguseanu la televizior.Scuza.ti greseliile gramaticale dar sunt indignata de intrebare
P.S 1: trec pe clasa a 8a
P.S 2: pute.ti sariii cu stupidurile dar asta e adevarul

| unknown a răspuns:

Nu inteleg de ce sariti asa. Fata nu a spus ca isi cumpara un nou dulap de haine pentru scoala.Dar e normal sa iti cumperi ceva nou pentru scoala, nu neaparat pentru scoala ci pentru toamna pentru ca majoritatea dintre noi suntem in crestere sau pur si simplu trebuie ceva nou.
Revenind la intrebare eu inca nu mi-am cumparat tot ce am nevoie dar esentialele sunt o pereche de blugi, un tricou-doua poate o camasa, trening, papuci (tenesi, balerini de care iti plac tie), un cardigan sau hanorac, si poate si o geaca noua.
Succes

| ZumZz a răspuns:

Pai eu deja mi-am facut toata tinuta pentru prima zi;)).

Mi-am luat o camasa albastra, in genul la asta :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

care o voi purta desfacuta peste un maieu alb

http://www.google.ro/......tp?/imgres

cu niste blugi albastrii :)

http://www.google.ro/......tp?/imgres

si bascheti albi

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Accesorii :

Un inel cu semnul "peace", un lantisor cu o cheie si ochelari wayfarer :).

| PetreConstanta a răspuns:

Da mi-am luat ciorapii

Răspuns utilizator avertizat
| adb a răspuns:

Dar pentru a 2a zi de scoala nu iti iei? d'ooh...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 1 imi iau eu happy.
Si pe lista sunt : blugi, tricouri, veste, ghete sport, accesorii, cardigan scurt si ce mai vad si imi place happy. Dar tu?

| sabyex a răspuns:

Dar de ce trebuie sa-ti cumperi imbracaminte pentru inceput de scoala? pana acum nu ai avut haine?