| amy_3939 a întrebat:

Ati mai cumparat de pe net? Ati fost multumiti?( ma refer la imbracaminte)

Răspuns Câştigător
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Pai un coleg de-al meu si-a luat niste tenishi adidas de pe www.okazii.ro,dar vezi ca unii pot fi fraude.cauta la magzine, bifeaza acolo in stanga. el a primit tenishi, erau in perfecta stare deci nu stiu...succes:-h

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nu înţeleg, logic că am fost mulţumit pentru că eu am ales hainele care mi-or plăcut. Dacă nu găseşti ceva în oraţul tău şi n-ai posibilitatea de a te duce în alte oraşe, atunci net-ul este o soluţie foarte bună!

Baftă!

| ioana2011 a răspuns:

Imi plk sa cumpar de pe net, dar nu prea am ce1!