| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati, ma cu niste raspunsuri! Am vrt sami vopsesc parul saten deschis si mi-a iesit brunetcrying. Acum vreau sal decolorez dar fara sa folosesc pudra decoloranta. Parul meu natural e blond si as dori sa revin tot la blond.merci

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Foloseste sampon Head&Shoulders sau alte sampoane pentru matreata, acestea sunt mai dure cu parul si culoarea se va duce repede.
Alta solutie nu stiu daca mai e, daca nu vrei sa te decolorezi...

| andraeva a răspuns:

Brunetele sunt cele mai sexy!

| andreeacarmenpristavu a răspuns:

Incearca cu ceai de musetel!