| MyYLife a întrebat:

Va rog ajutati-ma:Cum pot scapa de bistruile de pe fata? Nu-mi plac! Nu arat rau cu ele dar le urasc. Iar din cand in cand imi apare cate o pata mica- rosie pe fata. Oare sa fie din cauza cremelor pe care o folosesc? Folosesc o crema pentru fata care se numeste Dove Cuidado Nutritivo si alta pentru parfumarea fetei Cien bodycare cu parfum de cocos. Oare sa fie din cauza lor? Cum pot sa fac sa am o fata fara nicio pata? As dori sa am o fata fina cu notiuni simple.Va rog dau funda+vot. Ajutati-ma plss!

Răspuns Câştigător
| Andreealovechocolate a răspuns:

Nu te mai da cu Cien bodycare pentru ca si eu m-am dat si am avut probleme.Du-te la un dermatolog(asta am facut si eu)si intreaba-l ce iti recomanda. poate e din cauza cremelor.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca "bistruile" se scot altfel decat cu operatie laser. Celalalta problema e de dermatolog

| fuckThisLife a răspuns:

La dermatolog cu tine