| renyrenata a întrebat:

va rog frumos imi spuneti ce cadouri primesc reprezentantii avon la primele brosuri?

Răspuns Câştigător
| AvonName a răspuns:

Buna!
La prima brosura (comanda):
comanda produse in valoare de 140 lei si vei putea cumpara o mascara Supershock si un ruj in editie limitata cu numai 5 lei (+15% reducere la produsele tale).
Daca comanda ta este de 300 lei iti vei putea lua mascara si rujul cu 5 lei si vei primi gratuit un lac de unghii colorat Pro Nail + si perlele pentru bronzat, si vei avea 20% discount.
A doua comanda:
comanda produse in valoare de 180 lei si vei putea cumpara un set format din crema de zi Solutions si crema de maini cu minerale de la Planet Spa la pretul de 6 lei (+15% discount). Daca comanda ta la ac nivel este de 350 lei, vei putea lua setul cu 6 lei si vei primi gratuit si un set Planet spa format din crema de corp hidratanta si masca de fata cu minerale (+20%discount).
Programul continua pentru inca doua campanii.
Pentru mai multe detalii poti sa lasi un id si o sa putem vb mai multe. Vrei sa te faci reprezentant?

3 răspunsuri:
| Rus_Diana_1989 a răspuns:

Buna. La Oriflame primesti si cele mai bune reduceri de pe piata si cadouri super!

| LadiesCosmetics a răspuns:

Avon mereu te va stresa sa depui comenzi uriase pentru a avea un pic de discount, deci castigi foarte putin.Plus ca sunt niste cadouri care chiar nu iti sunt de folos.doar sa te atraga pe tine ca client sa faci comenzi de sume mari.
Te-ai gandit vreodata sa devii consultant Lady's? e foarte simplu si distractiv, primesti discount de pana la 42%.
daca esti interesata contacteaza-ma la id : ladiescosmetics

| renyrenata explică (pentru LadiesCosmetics):

Te-am adaugat ca prieten pe mess si astept sa vorbim mai multe despre Lady's