| Byanca1947 a întrebat:

Vreau si eu sa imi spuneti despre AVON. Cele care sunteti reprezentante vreau sa stiu tot despre AVON. Pe net nu prea am gasit decat cum sa devin reprezentant. Despre comenzi, plata, brosuri, cadouri, reduceri, etc. Tot ce stiti, va rog informati-ma! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AndCat26 a răspuns:

Buna! Eu sunt reprezentant Avon. Iti voi explica eu cate ceva, dar daca vrei sa te inscrii cea care te va inscrie, te va ajuta si invata. Si o sa.ti explice pas cu pas. In primul rand in prima campanie de la inscriere trebuie sa ai o comanda de minim 150 lei ca sa primesti un discount de 15% si un parfum. In cea de.a doua campanie la fel vei primii cadouri + discount. Tu trebuie sa faci comenzi de minim 120 de lei ca sa primesti discount.Si comenzi de 150 lei in primele 2 campanii ca sa primesti si cadouri.In functie de valoarea comenzii discountul tau creste cu 15-20-25% atingand limita de 45%. Vei avea un cont Avon unde vei putea plasa comenzile, primele comenzi le vei da cu ajutorul celei care te.a va inscrie.Ai un termen de 18 zile sa platesti factura. Daca nu platesti in 18 zile iti baga penalitati.In primele 3 campanii nu trebuie sa depasesti suma de 300 lei.
Daca mai ai alte intrebari, te pot ajuta! happy

| Byanca1947 explică (pentru AndCat26):

Multumesc, am inteles!

| Byanca1947 explică (pentru AndCat26):

Ti am trimis mesaj in privat tot cu o intrebare privind la Avon!

| AndCat26 a răspuns (pentru Byanca1947):

Da,am vazut. Dar nu merge sa.ti raspund. Verifica la setari la tine, ca ai setat acolo sa nu poti primii mesaje.

| Byanca1947 explică (pentru AndCat26):

Aa...nu stiu ce are, am cautat! Iti spun aici!

| Byanca1947 explică (pentru AndCat26):

Am vrut sa te mai intreb daca atunci cand am un produs la reducere si am o conditie la el, de exemplu...un gel de dus pentru copii la 7, 99 la reducere cu conditia de a mai comanda alt produs din brosura. Pot comanda orice alt produs sau trebuie sa fie si acela la reducere dar fara aceasta conditie! Imi poti explica? Te rog

| AndCat26 a răspuns (pentru Byanca1947):

Da,poti comanda orice produs din catalog.

| Byanca1947 explică (pentru AndCat26):

Multumesc frumos de ajutor, daca nu o sa mai inteleg ceva o sa te intreb!

| AndCat26 a răspuns (pentru Byanca1947):

Cu drag!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Despre AVON daca te inscrii, persoana care te inscrie are obligatia sa-ti explice absolut tot, sa-ti faca treaining si sa faca primele prezentari cu tine, deci, nu cauta pe internet, ca nu-si pierde nimeni timpul cu asta, este obligatia persoanei care te inscrie sa faca asta!