| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca mi-ar sta bine tunsa-n scari si cu breton intr-o parte? va dau un link cu o poza cu mine (stiu ca sunt cam caraghioasa)si spuneti-mi parerea.acum am parul putin mai lung si in poza e si putin ciufulit. http://www.hi5.com/......otoUser.do
daca nu credeti ca mi-ar sta bine asa. va rog sa-mi dati idei de alte coafuri.(eu m-am gandit sa-mi dau si cu niste spuma de incretit dupa ce ma tund)cele mai bune sugestii primesc fundita.multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Numai zi ca dai fundita ca hanticapata daca nu dai

| dianacoolforever a răspuns:

dupa parerea mea tunde-te drept pana la umar! eu am fost tunsa asa si sa stii ca se aseaza frumos la orice tip de par!