| Biancaveve a întrebat:

Vara asta merg in tabara si vreau sa arat cool.
Spuneti-mi si mie niste sfaturi despre ce sa port.
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Directioner99 a răspuns:

Recomandabile sunt hainele goarte lejere,pantaloni scurti,treining,tricou,hanorac,o rochita lrjera dar nu stramta, in picioare poti sa iti iei adidasi, tenisi, niste sandalute lejere. poti purta sepci si palarii, ochelari de soare

4 răspunsuri:
| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Deci cei mai importanti sunt ochelarii de soare happy De preferabil cu rama aurie si lentila neagra xD

| Darita a răspuns:

Cuvantul "cool" este folosit de copii obsedati. Daca vrei sa arati "cool", exista locul potrivit pentru tine: parada, club etc. Este o tabara, acolo te DISTREZI, nu te ETALEZI. Doar nu vrei sa-ti rupi vreun toc de 10 cm de la Zara pe acolo, nu?
Alege hainele pe care le consideri potrivite pentru o TABARA -vei participa la activitati precum pescuitul, nu dansul la bara- si in care sa te simtit confortabil. Nu iti recomand blugi stramti, doar haine sport: hanorac, pantaloni, adidasi etc.

Nu e cum crezi tu, daca te duci cu haine nepotrivite lumea nu va crede ca esti o bogatasa cu buzunarul plin si haine de firma. Vei atrage priviri, si nu in sensul bun.

Ceva SIMPLU, eu asta iti recomand, ce poarta un copil normal intr-o drumetie happy

| Biancaveve explică (pentru Darita):

Ms mult eu am 10 ani!

| Darita a răspuns (pentru Biancaveve):

Succes in tabara happy!