| anonim_4396 a întrebat:

vine acusica iarna si o sa ninga si am cizme dar as vrea o pereche de insuline dinalea asa mai baietesti...am auzit ca poarta si fetele si chiar am vazut INTREBARILE: 1. ce haina, palton geaca ar trebui sa`mi cumpar ca samearga cu ele? 2. o sa imi fie frig cu ele la picioare daca nu au blana? 3.merita sa imi cumpar? 3. o sa ma ud la picioare daca e zapada? cine rasp la toate intrebarile fundahee hee restul vot:*:*

Răspuns Câştigător
| HappyDay a răspuns:

1. Pai,de iarna acum iti poti lua niste ghetute de acelea cu blana pe dedesubt,o geaca care sa-ti tina cald, si daca vrei, poti gasi la ele un crem.
2. N`are cum sa nu gasesti fara blana =)).Tre sa fie.Sunt prin toate magazinele acum :) si daca iti pui sosete...e si mai bine;).
3. Normal, doar ce, vrei sa iesi afara pe frigu` ala in tricou si pantaloni scurti?:)))
4. Pai la ghetutele alea cu blana intoarsa pe exterior da, dar la alea din piele nu ai cum.Deci ghetute cu blanita asa de "oaie" ii spun eu=)) pe interior si piele ca sa nu te uzi pe exterior.:D uite niste poze cu ghetute care zic eu: file:///C:/Documents%20and%20Settings/diana/Desktop/67960096140480789513108-4746567-700_700.jpg asa arata dar numai ca pe exterior trebuie din piele nu din piele intoarsa.asa mi-am luat si eu;)) ia si geaca sa te uiti http://www.google.ro/......tp?/imgres
Succes! :*:*

1 răspuns:
| HappyDay a răspuns:

Au scuze la ghetute, nu era ala. Ia-l de aici: http://www.google.ro/......tp?/imgres