| anonimusf001 a întrebat:

Buna!
Voi ce credeti? Aceasta curea de la eMAG este din piele naturala la pretul de 70 lei?

https://www.emag.ro/......-v4071074/

9 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Piele naturala din ce?
Poate imitatie* de piele naturala.

| alina2k18 a răspuns:

Da, vezi ca sunt curele de piele [ esprit, levi s, pepe jeans, pierre cardin] sub 100ron si pe fashiondays acum ca sunt reduse.

| anonimusf001 explică (pentru alina2k18):

Multumesc! si sti cumva care e mai ok dintre perre cardin (am gasit ceva model redus de la 170 la 80 lei) sau pierro poggi (redus de la 520 la 100 lei?

| anonimusf001 explică (pentru alina2k18):

Menționez ca îmi place mai mult cea de la pierro poggi

| alina2k18 a răspuns (pentru anonimusf001):

Ambele firme fac produse de calitate.
Ia-le pe amandoua daca ai showroom eMAG in orasul tau, se face returul usor, eu chiar acum duc un retur de la fashiondays.
Eu mereu iau mai multe produse si opresc ce imi place/ vine bine.

| anonimusf001 explică (pentru alina2k18):

Mulțumesc încă o data pentru sfaturi!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonimusf001):

Mdah, toata lumea te-a sfatuit cum sa fii tepuit de jegosii de la noi care in 90% din cazuri cumpara de pe SportsDirect sau Asos si apoi baga adaos de 2-300%. Ia frumos de-aici: https://us.sportsdirect.com/SearchResults?DescriptionFilter=Belt

| anonimusf001 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mulțumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E specificat acolo la "Detalii produs" că este din piele naturală.