| Madalina123 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre concurentele de la Next top model by Catalin Botezatu?thinking ( ma refer la personalitate, frumusete, etc)

Răspuns Câştigător
| NiallsFutureWife a răspuns:

Pai

Iuliana e foarte frumoasa dar e pacat ca are un caracter putin urat,si cumk se poarta cu Irina nu stiu ce are cu biata fata,aa si nu stiu e asa de indiferenta cateodata.dar.

Irina e frumoasa si chair cred ca i se potriveste,, fata de portelan"

Iulia, daaa e foarte frumoasa dar deja m-am plictisit de sansele ei.Catalin a zis la fiecare editie ca aia e ultima sansa dar nu a fost chiar asa

Laura, e de apreciat ca la varsta de 14 ani e asa de,,profi" si e chiar frumoasa, dar totusi, stiu ca in viata de model trebuie sa fi foarte matura dar ea are 14 ani si e chiar prea matura, adica Emma avea 16 daca mai tin bine minte si era copilaroasa rau, nu zic ca e bine asa dar Laura e putin cam matura

Ooo si Karin mi se pare superba :X:X Pozele ei sunt emreu diferite.Mie sincer Karin imi plk la nebunie si poate chiar o sa castige

Diana, nu prea am ce sa zic de ea. fata mi se apare ca e mereu in banca ei.e foarte frumoasa.

Sandra pentru varsta de 16 e putin cam porno cateodata...dar n-am ce sa zic, tipa e super misto, are un zambet chiar seamana cu
Cameron Diaz

Si cam atat

Oricum toate sunt frumoase in felul lor:X

| Madalina123 explică (pentru NiallsFutureWife):

Sunt de aceeasi parere cu tine, mie cea mai frumoasa mi se pare Iuliana, dar cum ziceai tu, are un catacter urathappy

| NiallsFutureWife a răspuns (pentru Madalina123):

Da,multumesc:*

Iuliana e chiar misto,e frumoasa, e slaba

Dar se poarta urat cateodata si se crede cam superioara

Dar oricum e frumoasa, de asta nu te poti indoii!

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Eu o sa zic ce cred despre toate.
sandra ciubotariu-o fata draguta dupa parerea mea. pozeaza bine daca a ajuns pana aici!
iuliana minza-eh, o fata draguta. pozeaza bine, simpatica!
iuliana-alexandra miclos-la fel.este draguta si mi se pare de treaba!
aida becheanu-poza bine, nu a fost prea distrusa ca a trebuit sa ramana cheala.imi pare rau ca a fost eliminata!
diana trofin-este frumoasa. pozeaza bine, sincera sa fiu imi place mult atitudinea ei! imi mai place ca este si glumeata!
denisa hincu-o fata frumoasa, desteapta.imi pare rau ca a fost eliminata!
elena din(simona)-o fire de treaba, frumoasa, desteapta.din pacate a fost eliminata!
cristina chiriac-o fata de treaba.
laura giurcanu-pozeaza foarte bine pentru 14 ani! o admir!
miruna iuvan-eh, o fire simpatica.
florentina-mihaela ciupu-insfarsit a fost eliminata! nu o suportam! se credea prea importanta.
iasmina balamat-nu poza prea bine...nu imi prea place de ea
claudia-gina tanasie-nu imi place cum pozeaza, cum se imbraca...nu imi place in mod special
karin arz-o fata frumoasa, desteapta.imi place de ea!
irina batrac-mi se pare prea increzuta.se da mare la 17 ani!
madalina goian-nu prea am fost atenta la cum poza, cum se imbraca etc.nu mi-am format inca o parere despre ea!
sper ca te-am ajutat!

| negru30 a răspuns:

Toate fetele sunt frumoase

| IngerAlb a răspuns:

Mai,sincer,imi place editia asta.Imi place foarte mult de Iulia.Nu-mi place de Iuliana.Este frumoasa, dar are prea multe fite si aere.Ma bucur insa ca a eliminat-o pe Flori.Era mult mai grasa decat Iulia.Sincer,ma enerveaza si Irina, este o smiorcaita, care se da si ea smechera si comenteaza acum.

| floripufi a răspuns:

Sunt foarte frumoase inteligente toate au niste poze suberbe cate odata iulia e cam morocanoasa da face poze super.

| 00raluka00 a răspuns:

Pai mie imi place de iuliana dar caracterul ei d de dorit. si sandra este frumoasa si vesele diana este cam plangacioasa iulia ma plictiseste karin este sensibila si frumoasa irina este fragila frumoasa dar laura e tot frumoasa si profi