| Denianonim a întrebat:

Bună
Voi ce preferați să purtați la școală?
Blugi strâmţi (care să se muleze perfect) sau blugi largi
(drepți)?
Colanţi sau pantaloni de trening?
Bluze scurte sau peste fund?
Geci de piele sau de fâș?
P.S întreb asta ca să îi arăt la mama cum se îmbracă alte fete

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te intereseze cum se imbrac alte fete,iar acesta oricum nu va fi un argument in fata mamei tale,de ce i-ar pasa ei ce fac niste straini? Oricum, am sa-ti raspund la intrebare.
Blugi stramti, blugii largi sunt frumosi, dar pe mine stau oribil laughing
Colanti, dar cu o bluza lunga.Bluze scurte usor de acoperit de camasa pe care o tin in ghiozdan pentru profii care inca mai cred in uniforma. (bla )
Acum nu prea mai pot purta niciun fel de geaca din cauza vremii, dar sa spunem de piele.

| deeeaqq a răspuns:

Blugi strâmţi
Dacă te referi la ora de sport - pantaloni de trening, dacă nu colanți.
Amândouă. De fapt mai mult scurte, dar cui îi pasă?
Prima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca la scoaala trebuie sa te imbraci decent, astfel nu vor exista probleme legate de tinuta ta, plus ca vei da o impresie buna, decat ca alte fete care vin la scoala in tinute de club.

| Alinnnstefannn a răspuns:

Pai nu poți sa faci comparație între mai multe persoane cum se înbraca fiecare are solul sau deci îmbrăcate cum este stilul tău!