| Bastanul2018 a întrebat:

De ce unei fete i se vad "buzele " de la pasarica atunci cand poarta pantaloni stramti, fie blugi fie colanti etc? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| DanyDav a răspuns:

Nu cred ca se numesc buze, eu buze le zic labiilor, dar ce se vede de obicei este labia majora si cel mai adesea au forme foarte placute.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate le are prea mari alta explicatie nu e

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ac unele femei au pasarica mai grasa (cu mai multa grasime), de aceea este vizibila prin pantalonii stramti.
Probabil ori este proasta ori nesimtita, ca o fata cu bun simt, nu ar iesi pe strada, cu camila la vedere.

| Bastanul2018 explică (pentru Violleta2022):

Adevarul este ca poate ii place si ei... dar eu ma refer in general? mersii mult

| Andreeush a răspuns:

E din cauza pantalonilor strâmți.

| Hammurabi a răspuns:

Mă, dar ție nu ți s-ar vedea nimic dacă ai purta pantaloni strâmți sau colanți?
Sper că n-o să spui nu. laughing

| Bastanul2018 explică (pentru Hammurabi):

Desigur ca se vede. mai rau e cand se trezeste gigi?

| Paul754880338 a răspuns:

Poate ca si-a schimbat culoarea parului, crede ca nu ii sta bine si atunci si-a luat pantalonasii aia mulati. Asa stie sigur ca nu vei observa culoarea parului. :-))