| Anananaaaa a întrebat:

Buna! Voiam sa-mi comand o pereche de jeans de la people's market. Problema e ca nu prea inteleg marimile. Pe site-ul de unde voiam sa-mi comand sunt date marimile 28in, 20in, 32in, 34in, 36in, dar nu prea stiu ce marimi le corespund. Help me! puppy dog eyes

1 răspuns:
| Laurentizyu a răspuns:

Iti recomand sa le pui o intrebare pe site si sa le spui marimea ta.te vor ajuta ei! au sigur o rubrica de intrebari.le scrii la contacte si tot iei legatura!