| cosminaa15 a întrebat:

Voua cum vi se pare acest tricou: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0, i:67&tx=58&ty=74. Se poarta astfel de tricouri? mersi:)

Răspuns Câştigător
| MariaMonica a răspuns:

happy tricourile astea se poarta cel mai mult anul asta. Daca te uiti la colectia noua Bershka o sa vezi o gramada de tricouri largi. Eu doar ce mi-am achizitionat unul. Se potriveste foarte bine la colanti

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Tricourile mele preferate... nici macar nu imi pasa daca e sau nu la moda, mie imi place deoarece e super comod.

| Amelya02 a răspuns:

Nu e deloc in voga, e lipsa de feminitatea acel tricou. Nu-mi place!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Mie îmi place. Nu ştiu dacă se poartă, nu dau doi bani de plumb pe modă, nu-s atât de lipsită de gust/imaginaţie să mă îmbrac cum îmi dictează alţii. Dacă îmi place ceva mi-l cumpăr şi îl port, indiferent dacă e la modă sau nu.Deci,cumpără-ţi dacă ţie îţi place şi cacă-te în curul celor care comentează.

| Mitsuri10 a răspuns:

Colegele mele poarta astfel de tricouri la sport.Sunt foarte lejere.Si nu e atat de rau pre cum spun altii.Acum depinde de tine daca vrei sa il porti sau nu. Sper ca te-am ajutatwinking.

| ÐÿÅ a răspuns:

Sincer nu stiu daca se poarta, dar am si eu unul, pe mov si scrie I'm sexy laughing
Mie imi place!

| Xtina_2432 a răspuns:

Lucrurile lejere, largi se poartawinking Personal imi place tare mult, mai ales pentru ca se poate purta cu colanti. happy