| Huh a întrebat:

Vreau o tunsoare noua si am nevoie de ajutor. Am 1, 65, fata ovala, parul lung si foarte des, drept la radacina si ridicat la varfuri. Mi-ar placea un stil ceva mai rock insa nu exagerat, eventual cu breton. Are cineva vreo idee? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Iti recomand un site unde gasesti cate idei vrei, dintre cele mai bune chiar. http://www.divahair.ro/......_si_culori Un gand bun, Elena.

2 răspunsuri:
| Sophie a răspuns:

Hm...nu stiu daca e bun raspunsul dar incearca sa te tunzi ceva mai hjaios...adica un stil bob sau tunde-te mai scurt cu breton lasati 2 shuvite in fata si prindeti parul.sau in scarithinking

| Deya_6605 a răspuns:

Te indrepti cu placa si... bob straight face