| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna vreau sa dau comanda la Ives Rocher pe site si acolo nu merge sa trimit comanda mi-am adaugat produsele in cos si am zis sa le trimit un email cu ce vreau sa comand dar imi cere Strada şi nr. * şi Tip de arteră ultima parte nu am inteles-o cum adica la ce se refera?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tipul de artera se refera la artera de circulatie pe care ai locuinta, poate fi strada, bulevard, alee. Numai bine!

| DayByDay a răspuns:

Buna ^^. Eu dau comanda la Yves Rocher aproape in fiecare luna insa nu am dat niciodata online big grin. Eu primesc prin posta cataloagele.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Am si eu cont la Yves Rocher, de fapt mama, si mama cand comanda ceva suna la un numar!
Funda pls! puppy dog eyes Apropo, trebuie' sa iti faci cont si sa zici ca est clientul nr...

| RoseOfTheFire explică (pentru 愛LeEu愛):

Si mama mai comanda prin telefon dar mie imi place sa dau pe net ca nu am dat niciodata si vreau sa vad cum e happy

| 愛LeEu愛 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

E complicat, foarte complicat...

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Scrie adresa ta asa cum apare pe buletin si iti vine pachetul sigur ianinte de asta iti vine un email de confirmare a comenzii adica imediat ce trimiti comanda!
Funda pls