| Abby0127 a întrebat:

Hey! Mai exact acum 20 de zile, da ati citit bine, 20 de zile am rugat-o pe mama sa faca o comanda de produse de la Ives Rocher, si nici la ora actuala nu a venit. Sunt aproape sigura ca ea nu a facut comanda dar deja m-am certat cu ea astazi pentru ca am avut niste probleme ( lunare ) si nu am putut merge la scoala ( fac ore de dimineata) si a facut un scandal cam prea mare pentru asa ceva... deci nu vreau sa ma cert cu ea daca a facut sau nu comanda de la Ives Rocher dar sunt sigura ca nu.
Deci intrebarea mea esteȘ in cat timp ar trebui sa vina un pachet Ives Rocher?
P.S. am mai facut odata o comanda si in 1-2 sapt. a venit!

1 răspuns:
| LoriLoL a răspuns:

In maxim 10 zile vine