| KaRa23S a întrebat:

Hello TPU. Am o intrebare. Cum sa trimit o comanda prin email? Adica vreau sa dau o comanda de pe un site din alta tara, iar baietii mi-au spus ca vin odata pe luna in Romania si sa le trimit cu 2 zile inainte comanda prin email. Insa nelamurirea mea e urmatoarea: intrand si dand comanda direct de pe site, bifez produsele corespunzatoare, insa daca la trimit email ce trebuie sa fac? ( sa scriu numele produselor respective?). Aa si nu stiti cat ma costa drumul sau macar un calcul dupa care sa ma orientez in functie de greutate sau distanta? sunt foarte nepriceputahee hee.

1 răspuns:
| didoyeneas a răspuns:

Trebuie sa spui numele produsului..culoare,numar..sau ar fi mai simplu daca produsul ar avea un cod, ii l'ai da decat pe acela..si in legatura cu costurile de transport. daca tii le aduce cineva, vorbeste cu acea persoana.