| angela89 a întrebat:

Vreau sa imi cimpar o placa de indreptat parul. Vreau sa il indrept si sa il ondulez cu ea.
Sunt nehotarata intre Remington 9950 si Remington 9500. Voi ce ziceti?
Ati folosit vreuna din ele?

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ninaelenadobrev a răspuns:

Eu zic mai degraba pentru ati indrepta parul sa ti-l speli apoi sa t-l prienteni iar daca il vrei ondulat cu bigudiuri

10 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Am avut mai multe. Dupa mine cea mai buna(din care le-am folosit eu) e Braun Satin hair 7.
http://www.braun.com/ro/hair-care/satin-hair/satin-hair-straightener.html

| boemdancehaha a răspuns:

Eu mi-am luat un set Remington, cu 300 lei, care are placa de intins parul lata (care se poate intoarce pentru. a avea model dinacela ca de codite impletite desprinse laughing ), o placa din incretit parul cu tot felul de accesorii (pentru. bucle mai mari, mai mici, mai elegante) si cleme pentru coafat. Plus ca acestea sunt puse intr-o borsteta de material cu compartimente necesare placilor si accesorilor. Gasesti in Altex sau magazin asemanatoare.

| angela89 explică:

Cumpar*, scuze happy
este vorba de placile Remington s9950 si sRemington 9500

| angela89 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. stiu ca nu este bine sa bag placa in el. mai ales ca il am lung. dar mi s-a pus pata. si stiti cum e. cand ti se pune, nu se mai ia happy ma voi uita si de acel set, dar ma intereseaza in special doar placa, pentru ca am vazut ca se pot face niste bucle destul de frumoase si cu placa happy
pare interesanta si Rowenta Respect, dar tot spre Remington inclin balanta.

| angela89 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. stiu ca nu este bine sa bag placa in el. mai ales ca il am lung. dar mi s-a pus pata. si stiti cum e. cand ti se pune, nu se mai ia happy ma voi uita si de acel set, dar ma intereseaza in special doar placa, pentru ca am vazut ca se pot face niste bucle destul de frumoase si cu placa happy
pare interesanta si Rowenta Respect, dar tot spre Remington inclin balanta. tongue

| angela89 explică:

happy acum sunt mai nehotarata

| angela89 explică:

Tot citind comentarii imi schimb parerea din 5 in 5 minute happy
ambele sunt bune. dar o vreau pe cea mai buna. ce fac?

| angela89 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.

| angela89 explică:

Nu a folosit nimei s9500?
merci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti zic mai bine sa iti iei un BRAUN ES2 pe baza de ioni e super.