| KatherineSophia a întrebat:

vreau sa imi cumpar incalzitor de ceara roll-on pentru epilat si vreau sa stiu niste site-ri care le-ati incercat si sunt bune, m-ar mai interesa trusa de machiaj gen 120 culori. sau ustensile pentru unghii false gen lampa UV, geluri, etc. daca stiti niste site-uri bune va rog sa ma ajutati FUNDA!

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Eu am comandat incalzitorul de ceara dupa siteul acesta.
http://www.1001cosmetice.ro/produs/incalzitor-ceara-epilat-made-in-italy

Site-ul este de incredere, gasesti orice produs de igiena sau cosmetica la pret mult mai mic.