| Tavy2222 a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj pe antebrat si nu stiu pe care. Pe cel stang sau pe cel drept. Am vb si cu alti baieti si ei au spus ca pe antebratul stang se face tatuajule la baieti, iar la fete pe mana dreapta. Aujutati-ma si pe mine cu un raspuns pe care mana se fac tatuajele la baieti? Dau funda

Răspuns Câştigător
| AtomiculXXX a răspuns:

Sincer nu cred in chestiile pe ce mana porti ceasul/bratara... Am un prieten care poarta ceasul numai pe mana dreapta si pot sa-ti spun sigur ca nu e gay si nici nu va fi happy La tatuaj sta treaba altfel. Poti sa ti`l faci unde vrei si ce vrei dar ai grija ca este ca o boala happy l-ai facut pe primul o sa-l vrei si pe al 4-lea laughing si asa mai departe. De asta iti zic ca nici nu conteaza mana sau piciorul sau orice... Il faci unde vrei tu!

| Tavy2222 explică (pentru AtomiculXXX):

Multumesc pentru raspuns. Big like pentru tine!

| AtomiculXXX a răspuns (pentru Tavy2222):

Ma bucur ca am reusit sa te ajut. Acum ramane la alegerea ta daca vrei sa-l faci happy... nu conteaza unde happy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă tatuajele, mai târziu este posibil să-ți pară rău!
Pa, pa.

| AtomiculXXX a răspuns:

Il faci pe ce mana vrei daca esti ferm convis ca vrei acel tatuaj.

| Tavy2222 explică (pentru AtomiculXXX):

In privinta tatuajul sunt ferm convins ca il vreau, doar ca sunt nedumerit pe care mana sa il fac.

| Adrian0102 a răspuns:

Da la fel cum iti pui un ceas pe mana stanga eu spun ca de preferat e sa il faci pe mana stanga tatuajul.

| Tavy2222 explică:

Asta nu inteleg. Unii spun ca daca esti baiat si iti pui bratara pe mana dreapta esti homo, numai fetele isi pun pe mana dreapta bratara. Asa si cu tatuajul, conteaza mana pe care ti-l faci? Asta nu inteleg si nu gasesc niciunde un raspuns.