| anonim_4396 a întrebat:

Salut, in primul rand. Mi-am rupt mana acum 3 ani, am avut fractura la ambele oase, recuperarea a durat ceva timp.acum urmeaza problema, M-am apucat de sala de o luna de zile si cand lucrez antebratul la bratul stang se umfla muschiul apare ca o ""galca"" la bratul drept e OK. V-as fi recunoscator daca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi, ce as putea face ca mi se umfla la antebrat la stang prea mult si apare inestetic.Multumesc mult.STIMA.

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Habar nu am ce e, pentru ca nu sunt doctor da probabil ti s-au sudat aiurea oasele, sau ceva de genu, nu stiu ce sa zic
Dar te doare antebratul cand te antrenezi?
Poti sa te duci si la un doctor sa iti zica care e treaba aici pe TPU oamenii nu stiu

| LadyGA a răspuns:

Buna! pai si eu am probleme cu mana care am avut-o accidentata. nu prea ai ce face, iti dai seama, de vindecat s-a vindecat, dar nu mai este ca inainte. ai grija sa o soliciti cat mai putin, asa fac si eu, iar eu am antrenament la k1 de 5 ori pe saptamana. bafta!

| George9 a răspuns:

Hummer,nu s-au sudat aiurea oasele.antebratul nu ma doare, doar ca muschiul la mana stanga(cea care a fost rupta) e mai ridicat si mai mare iesit in afara... ps:multumesc de raspuns