| Fundă25 a întrebat:

Buna!

Vreau sa imi reinoiesc garderoba. De fapt, vreau sa ma schimb. As vrea sa imi oferiti si mie un site(chiar mai multe, cate doriti) unde pot cumpara haine online. Tin sa precizez ca doresc ca aceste haine sa fie dragute si la un pret acceptabil.

Multumesc:*!

P. S.: Site`urile www.miniprix.ro si www.bonprix.ro le stiu. As dori altceva.

2 răspunsuri:
| Available a răspuns:

Hainetari.ro
erry.ro
starshiners.ro
fashionup.ro
ehaineonline.net
maxine.ro
reducerionline.com
tarafashion.ro
larissafashion.ro
bazuka.ro
milani.ro
zenda.ro
haine-ieftine-online.com
pradus.ro
hainutze.tk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt designer de profesie daca imi trimiti detalii pe beatricedinu55@yahoo.com iti dau sfaturi cu placere sau daca esti din Bucuresti te astept la atelier