| Lolittaa a întrebat:

Vreau sa imi reinoiesc garderoba si nu prea stiu dupa ce modele de haine sa umblu ce se mai poarta? fundabig grin?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| ҡđų' a răspuns:

Sincer acum vara e pe sfarsite
daca tot vrei sa iti reinoiesti garderoba mai bine tiai lua haine de toamna decat sa iti cumperi o multime de haine de vara pe care le mai porti o luna si dupa le lasi in sifonier
si in plus cine stie ce o sa se mai poarte vara urmatoare

uite ceva pentru toamna
http://www.divahair.ro/......sta_toamna

http://www.karena.ro/......_2010-2011

| DeDeTweety a răspuns:

Vara asta se poarta sandalele romane, gladiator.Rochite lungi XL.
Si haine marinaresti.Adica tricouri cu ancore, fundita, care sa fie albe in combinatie cu rosu sau albastru inchis, sau ambele.Se poarta si accesoriile de par.
Acum m-am uitat si pe o revista, si am vazut ca se poarta si gentutele cu imrimeu etno.Si pantalonii scurti.
Iti poti cumpara si reviste pentru fete, gen Bravo Girl, Cool girl, joy, etc. pentru mai multe haine la moda.