| rebevaa a întrebat:

Vreau sa incep sa ma machiez.Ce produse accesibile,dar bune imi recomandati? Nu vreau ceva extravagant,vreau sa fie ceva natural,si daca se poate, sa le gasesc in supermarketuri. Funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ce poate fii mai natural, mai ieftin si mai sanatos, decat sa nu te machezi?
Culmea machiajulu: sa cheltii bani multi pe produse scumpe, ca sa te machezi, in asa fel inca sa arati NATURAL happy

Sfatul meu, pana la 40 de azi, nu pune machiaj pe fata, ca-ti ridezi fata cu mult inainte de teremen!
Folosese apa si sapunul cu incredere! Nu provoaca cosuri, nu provoaca riduri, nu arde, nu topeste si nu costa bani!
In plus, iti mentine un ten proaspat si sanatos, pana la 40 de ani sau chiar mai bine, cand usor-usor, este bine sa mai adaugi o crema simpla, de hidratare a pielii.

3 răspunsuri:
| Andreea11989 a răspuns:

Incearca produsele de pe https://www.paese.ro/, sunt foarte bune si nu au preturi atat de mari

| anonim000x a răspuns:

Pai, eu am un conceler de la rimmel london(se gaseste in dm sau douglas si consta 30 de lei) care face cam tot machiajul (pentru ca de multe ori, am cearcane) si tot de la aceeasi firma, un kit de conturat sprancene(20 de lei) pe care il folosesc cand vreau sa imi "egalez" sprancenele

| Andreea_Stoica_1999 a răspuns:

Produsele Nyx, sunt foarte bune si la preturi accesibile.