| Kitty1212 a întrebat:

Buna vreau sa le intreb si eu pe fetele care sunt reprezentante Ladys cum e treaba cu coletele ca nu's asa lamurita...Adica poti alege prin posta sau curier rapid si apoi imi dau produsele si o chitanta si dupa ce strang banii ii depun la banca? Si cat costa transportul? va pop:*:*:* funditabig grin:

Răspuns Câştigător
| kasty a răspuns:

Poti sa alegi prin posta sau curierat rapid
curieratul ajunge in 48h maxim, dar te costa 7, 5 ron expedierea si platesti produsele la livrare sau depui bani in cont ca sa acopere produsele.
cand esti reprezentant cu vechime ai posibilitatea sa platesti dupa primirea produselor in termen de 2 saptamani
prin posta nu te costa transportul, dar la fel la ridicare platesti produsele
e greu la primul colet ca trebuie sa dai bani si apoi primesti bani de la fete, pentru ca nimeni nu prea da bani inainte de a primi produsul
bafta!

| Kitty1212 explică (pentru kasty):

Poi si daca aleg prin curier cat timp imi lasa sa depun banii in cont? Pop

3 răspunsuri:
| yuyubarbie19 a răspuns:

Eu am fost reprezentanta si primeam de la postas un cupon prin care imi ziceam ca am primit comanda la posta si cati bani trebuie sa duc. Apoi cand mergeam la posta luam buletinul sau o copie a buletinului si banii.Mergeam, imi facea o fisa si apoi imi dadea coletul, iar eu dadeam banii.Prin curier e mai aiurea.Nici eu nu stiu prea multe.Doar ca iti ia cam 10 transportul si poti plati la banca sau poate chiar si prin curier.

| dya273 a răspuns:

Buna! De FM ai auzit? E o companie poloneza de produse de parfumerie, make-up, ingrijire corporala si curatenie.Produsele sunt indiscutabil mai calitative.In plus FM iti ofera discounturi in 40si 100%(40%garantat de la inscriere). Produsele sunt majoritatea bio si de o calitate exceptionala.Cu FM poti ajunge sa castigi 1000euro/luna+leasing la KIA C"EED.Ce zici, te-ar interesa? Daca da, da-mi un mesaj pe :www.lupikcrazy@yahoo.com si promit sa te pun in tema cu tot.Imi poti lasa un mesaj si aici.:*