| IulianaMariaB a întrebat:

Bună!
Vreau sa ma apuc de făcut unghii cu gel, și as vrea un set complet (necesarul), bun și sa nu depășească 1000 lei...
Eu am văzut câteva pe net dar nu sunt asa bune!
Dau funda

6 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

De unde știi că nu sunt bune?
Nu are treabă, nu trebuie să ai produse mega pro ca să iasă bine, ci să ai tehnică și pricepere.
http://unghiimagice.ro/......cepatoare/
http://www.divahair.ro/......_gel_acasa

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru NH4OH):

Nu are ea bani, de aceea nu sunt bune, asa sunt românii vor totul gratis.

| NH4OH a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Așa este, pe deasupra mai e și nesimțită.

| IulianaMariaB explică:

Deșteaptă și tu! laughing)
Dacă cumpăr gel de tot rasul risc sa distrug unghia sau sa cada gelul după o săptămână!
și asa în loc sa câștig cliente, pierd cliente!

| NH4OH a răspuns (pentru IulianaMariaB):

Draga mea, știu și am auzit multe fete care pun unghii cu un gel destul de ieftin, deloc pro și nu s-a întâmplat nimic. Ba chiar, și eu am avut o dată unghii puse cu un astfel de gel. Nu vorbesc fără să știu câtuși de puțin, dar totuși te adresezi cu " deșteaptă și tu ".

| IulianaMariaB explică:

Da oricum am găsit... am făcut comanda de la Cupio și 2M...
Și nu e faza ca nu am bani... dar sunt începătoare și nu ii vad rostul sa fac comanda de o suma de bani...winking