| IulianaMariaB a întrebat:

Bună!
Vreau sa ma apuc de făcut unghii dar nu știu unde sa fugăresc tot ce îmi trebuie!
Puteți sa ma ajutați?
As vrea ceva bun și sa nu depășească 1000 lei!
Dau funda! happy

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Fugareste maimuta!

| Clorox a răspuns:

Nu ai nevoie de cine stie ce, acrilice, lampa, seturi de ingrijire, gel, culori, stickere, acetona...etc!
Prin seturi de ingrijire m-am referit la tot ce tine de ''unelte''.
Nu conteaza de unde le iei, lampa fiind cea mai scumpa, dar tu stii sa faci unghii? Trebuie sa te priepi al naibii de bine, deoarece daca o fata a venit la tine sa isi puna unghiile iar ei i-a placut, o sa fii recomandata!
Dar daca i-a picat o unghie sau mai stiu eu ce, o sa iti aduca negativitate!
Vreau sa gasesti cat mai mult posibil si la un pret mic:http://www.emag.ro/......D6NLK2BBM/ (Set destul de accesibil)
Ce iti mai lipseste iti iei tu OK?
http://www.emag.ro/......DM7Y72BBM/
Acestea fiind niste culori de baza, in viitor iti mai iei tu culori si stickere, nu am gasit!
Funda?

| Mightyvlogger318youtube a răspuns:

Intra pe Latino Nails au reduceri daca nu iti convine preturile cauta produsul de pe sailtul latino nails si intra pe comari.com/ro si scrie in bara cautari produsul si iti da cel mai mic pret si asa economisesti si bani