| ralupuf a întrebat:

Vreau sa ma apuc de pus unghii cu gel.Am ceva cunostinte in acest domeniu, dar trebuie sa experimentez.Stiu exact pasii pe care ii voi urma si de ce am nevoie, dar nu stiu ce gel sa achizitionez.Am nevoie de un gel ieftin si bun.Am inteles ca cele de la Sina nu sunt bune si ma gandeam sa cumpar gel Ccn.Ce parere aveti despre el? Astept pareri si chiar si alte propuneri. FUNDA!

4 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Ugh urasc Sina. Ccn e bun! Spor la pus unghiute :*

| jojo92 a răspuns:

Eu recomand de la Savy Profesional gelul All Season.Este foarte bun, profesional si nu se dezlipeste de pe unghie daca este pus corect, daca doresti ceva mai ieftin iti pot recomanda altele. Daca vrei sa inveti sa faci unghii perfecte te pot ajuta pentru o suma foarte mica.

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Gelul de la Ccn. este super bun. Cel putin pentru unghiile mele care sunt cam pretentioase. Eu numai din asta folosesc si nu am avut nici o problema. In definitiv, e bun.