| Lulu_3803 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste pareri. Vreau sa imi cumpar un telefon si m-am gandit la Nokia C3, ce parere aveti despre el?big grin

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, nu cunosc pe nimeni care-l detine, dar din ce am vazut din poze, mi se pare foarte dragut. Plus ca Nokia face telefoane bune, deci cred ca iti poti pune increderea in el. happy
Succes!

| Lulu_3803 explică:

Mi'am achizitionat deja un HTC cha cha.tongue dinasta mai are toata lumea irennee?big grin

| irennee a răspuns:

Nu.i ceva impresionant plus de asta deja are toata lumea, gandeste.te la un Nokia c6 e mult mai tare, funda?batting eyelashes