| Dσℓℓу a întrebat:

Bună.Vreau sa mă apuc de unghii cu gel și am câteva întrebări. Gelurile care sunt incluse în kit uri sunt bune? Am înțeles că nu și am zis sa cumpar totul separat, dar am găsit ceva mai avantajos cu lapa uv și câteva geluri la ceva gen 130 leî...Ce părere aveți? Când iau lampa după ce criteriu ma orientez? Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| pinkdimond a răspuns:

Cand mergi sa cumperi lampa uv poti sa ii mai intrebi si pe angajatii de la raionul respectiv sa ti spuna care ar fi cel mai accesibil la pret dar sa fie si de calitate,nu are cum sa nu fie ceva de calitate,gelurile vin de la acelasi producator, deci trebuie sa fie de calitate. Oricum, pe viitor va trebui sa ti iei alte geluri si sa ai o gama vasta de culori pentru a avea si clienti, dar daca vrei sa fci chestia asta pentru tine ca sa economisesti bani, nu va fi costisitor. Sper ca te am ajutat